Kullanım Sözleşmesi

COUPONS-PROMO-CODE.COM, satıcı iş ortaklarından (“Satış Ortakları”) komisyon bazlı bağlı kuruluş pazarlaması kullanın. COUPONS-PROMO-CODE.COM Kayıtlı Kullanıcı veya misafir ziyaretçi (“Kullanıcı”) olarak, Kullanıcı olarak haklarınızın ne olduğunu ve sizin için sorumluluklarımızın ne olduğunu tam olarak anladığınızdan emin olmak için, bu Kullanıcı Sözleşmesini ( “Sözleşme”). COUPONS-PROMO-CODE.COM web sitesinin (burada “COUPONS-PROMO-CODE.COM” veya “Site” olarak anılacaktır) bir Kullanıcısı olarak, aşağıdaki “Şartlar ve Koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi kabul etmiş olursunuz. Koşullar "ı ve gelecekte yapılacak değişiklikler veya güncellemeler de dahil olmak üzere tüm" Şartlar ve Koşullar "a bağlı olmayı kabul eder.
Şartlar ve Koşullar
TOPLULUK

Topluluğumuzdaki kuponları paylaşmak için benzersiz bir kullanıcı adı seçmelisiniz. Yinelenen kullanıcı adlarına izin verilmez, bu nedenle girdiğiniz ad zaten kullanılıyorsa, başka bir ad seçmeniz istenir. COUPONS-PROMO-CODE.COM, kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir e-posta servisinden veya İSS'den kayıt yapılmasını engelleyebilir. Topluluğa gönderilen herhangi bir kupon, gönderime ekli bilgiler dahil olmak üzere, yalnızca kuponun yazarının görüşlerini ifade eder ve COUPONS-PROMO-CODE.COM veya onunla ilişkili herhangi bir kişi veya kuruluşun görüşlerini yansıtmaz. COUPONS-PROMO-CODE.COM, topluluğumuzda yayınlanan kupon gönderimlerinin ve diğer bilgilerin içeriğini ve görünümünü izlemek için moderatörler ve yöneticiler kullanabilirken, COUPONS-PROMO-CODE.COM'un bunu yapma yükümlülüğünüz olmadığını kabul edersiniz. Bu topluluğun gerçek zamanlı doğası göz önüne alındığında, her kupon sunumunu ve içeriğini izlememiz veya incelememiz imkansızdır. Ne COUPONS-PROMO-CODE.COM ne de onunla ilişkili herhangi bir kişi veya kuruluş, topluluğumuzda yayınlanan herhangi bir bilginin içeriğinden, doğruluğundan, bütünlüğünden veya geçerliliğinden sorumlu tutulamaz. Topluluğumuzu, bilerek yanlış ve / veya iftira niteliğinde, yanlış, küfürlü, kaba, nefret dolu, taciz edici, müstehcen, küfürlü, cinsel yönelimli, tehdit edici, bir kişinin mahremiyetini istila eden veya herhangi bir yasayı ihlal eden. Satış ortağı, çalışanı, sahibi olduğunuz veya başka bir şekilde yararlanmadığınız bir web sitesi veya kuruluş için tanıtım bilgisi yayınlamayacağınızı kabul edersiniz. Bu hükmü ihlal eden kullanıcılar, COUPONS-PROMO-CODE.COM topluluğuna, ihlal gönderimi başına 2000.00 ABD doları tutarındaki reklam ücretlerini ve ayrıca borcun tahsil edilmesiyle ilgili tüm tahsilat ve yasal ücretleri tahsil etme yetkisi vermektedir. Bu tür bir telif hakkı sizin tarafınızdan veya COUPONS-PROMO-CODE.COM'a ait olmadıkça, telif hakkı sahibinin açık izni olmadan hiçbir telif hakkı olan materyali yayınlamayacağınızı kabul edersiniz.

Bu vesile ile COUPONS-PROMO-CODE.COM topluluğuna gönderdiğiniz içeriği ve bilgileri şimdi, herhangi bir amaçla ve herhangi bir ortamda dağıtmak, kopyalamak, uyarlamak, çoğaltmak, iletmek ve başka şekilde kullanmak için kalıcı, dünya çapında, telifsiz bir lisans verirsiniz. bilinen veya bundan sonra geliştirilecektir. Bize gönderdiğiniz herhangi bir gönderi veya iletişimde yer alan fikirleri, kavramları, know-how'ları veya teknikleri, ürün geliştirme, üretim ve pazarlama dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tazminatsız ve herhangi bir amaç için kullanmakta özgür olduğumuzu açıkça kabul edersiniz. ve bu bilgileri kullanan hizmetler.

Reklamlar, tavsiye programları, zincir mektuplar, piramit şemaları, talepler ve çevrimiçi kumar sitelerine bağlantılar da COUPONS-PROMO-CODE.COM topluluğunda uygunsuzdur. Yayınlanan bir kuponun sakıncalı olduğuna inanan herhangi bir Kullanıcı, herhangi bir kuponun yanındaki "Sorun bildir" i tıklayarak hemen bizimle iletişime geçmesi için teşvik edilir. Bu bildirimi aldıktan sonra, makul bir süre içinde gerekli gördüğümüz önlemleri almak için makul çabayı göstereceğiz. Bu manuel bir işlem olduğundan, belirli kuponları hemen kaldıramayacağımız veya düzenleyemeyeceğimiz önerilir. COUPONS-PROMO-CODE.COM, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, herhangi bir nedenle herhangi bir kuponu silme hakkını saklı tutar. Kuponlarınızın içeriğinden yalnızca sizin sorumlu olduğunuzu ve kuponunuzun görünümüne ve / veya iletimine dayanan herhangi bir taleple ilgili olarak zararsız COUPONS-PROMO-CODE.COM ve acenteleri ile çalışanlarını tazmin edeceğinizi ve tutacağınızı kabul edersiniz. gönderme (ler) i.
ROBOTLAR

Bu site robot hariç tutma başlıkları içeriyor. COUPONS-PROMO-CODE.COM ile ilgili bilgilerin çoğu, gerçek zamanlı olarak güncellenmektedir ve Kullanıcılarımız, Satış Ortaklarımız veya üçüncü taraflar tarafından COUPONS-PROMO-CODE.COM'a lisanslanmıştır. Size açık yazılı iznimiz olmadan, herhangi bir amaç için COUPONS-PROMO-CODE.COM'a erişmek için Siteye verilen sınırlı erişimi aşmayacağınızı veya herhangi bir robot, örümcek, kazıyıcı veya başka bir otomatik yöntem kullanamayacağınızı kabul edersiniz. Ayrıca, şunları yapmayacağınızı kabul edersiniz:

Kendi takdirimize bağlı olarak, altyapımız üzerinde makul olmayan veya orantısız bir şekilde büyük bir yük yükleyen herhangi bir eylemde bulunmak;
COUPONS-PROMO-CODE.COM ve uygun üçüncü tarafın önceden yazılı izni olmadan, bu Siteden herhangi bir içeriği kopyalamak, çoğaltmak, değiştirmek, türev çalışmalar oluşturmak, dağıtmak veya kamuya göstermek;
Sitenin düzgün çalışmasına veya Sitede yürütülen herhangi bir faaliyete müdahale etmek veya müdahale etmeye çalışmak; veya
Robot dışlama başlıklarımızı veya Siteye erişimi engellemek veya kısıtlamak için kullanabileceğimiz diğer önlemleri atlamak.

GENEL HÜKÜMLER
Online Kupon Kullanımı

COUPONS-PROMO-CODE.COM, kullanıcılarına ücretsiz kupon olarak çevrimiçi kuponlar sunmaktadır. COUPONS-PROMO-CODE.COM, çevrimiçi kuponların itfa edilmesinden, hatalarından / eksikliklerinden veya süresinin dolmasından sorumlu değildir ve bir Satış Ortakının ödeme sürecinde indirim, özel fiyatlandırma veya ücretsiz teklifin mevcut olduğundan emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır. . Bu sitedeki tüm teklifler ve promosyonlar önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. COUPONS-PROMO-CODE.COM, Satış Ortakları tarafından yapılan kuponların veya diğer tekliflerin yasallığı, Satış Ortaklarının herhangi birinin satış tekliflerine uygun olarak satışları tamamlayabilme yeteneği veya sunulan malların kalitesi üzerinde hiçbir kontrolü yoktur. Satış Ortakları. COUPONS-PROMO-CODE.COM Satış Ortaklarının COUPONS-PROMO-CODE.COM'da gösterilen tekliflere uyup uymayacağı konusunda hiçbir kontrolü yoktur ve web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini garanti etmez. Bir Satış Ortağı ile COUPONS-PROMO-CODE.COM web sitesi veya web sitesindeki bilgilerin kullanımı ile ilgili herhangi bir şekilde anlaşmazlığınız varsa, COUPONS-PROMO-CODE.COM'u bu ihtilafla ilgili olarak bilinen ve bilinmeyen, açıklanan ve açıklanmayan her türlü ve nitelikteki tüm talepler, talepler, eylemler, zararlar (fiili ve sonuç olarak), kayıplar, masraflar veya giderler.
SORUMLULUK VE SORUMLULUK

COUPONS-PROMO-CODE.COM COUPONS-PROMO-CODE.COM tarafından “OLDUĞU GİBİ” VE “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” SAĞLANMAKTADIR. YASALARIN İZİN VERDİĞİ MAKSİMUM ÖLÇÜYE, COUPONS-PROMO-CODE.COM, BÜTÜN TEMSİLLER VE GARANTİLERİ, İFADE EDİLMİŞ VEYA ZIMNİ EŞYAĞA DAHİL OLMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ TEKLİFİN AMACI VEYA PERFORMANS DERSİNDEN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR ÖZEL AMAÇ VE ZIMNİ GARANTİ. KUPONLARIN -PROMO-CODE.COM'UN SİZİN İLE KUPONLAR VE İLKELERE KARŞI BİR KARŞI UYUŞTURMA İLE İLGİLİ HERHANGİ BİR UYUŞTURUCU İLE İLGİLİ HERHANGİ BİR FERAGATTEN ÇIKARMAYACAKSINIZ. , MEMURLAR, YÖNETİCİLER, ÇALIŞANLAR, VELİ, BAĞLI ORTAKLIKLAR, ACENTELER VE TEMSİLCİLER. COUPONS-PROMO-CODE.COM, TİCARİ VEYA TEDARİKÇİLERİN SUNUŞ VEYA SAĞLANAN VEYA SAĞLANAN HİÇBİR EŞYA VEYA HİZMETLERE İLİŞKİN HERHANGİ BİR TEMSİL VEYA GARANTİ VERMEZ. COUPONS-PROMO-CODE.COM BU SİTEYE ERİŞİMİN, ERİŞİMİNİZE VEYA ERİŞİMİNİZE VEYA ERİŞİMİNE VERİLEN HERHANGİ BİR HASAR İÇİN SORUMLU OLMAYACAĞI OLACAK HERHANGİ BİR TEMSİL YAPAMAZ. SİTE İÇERİR, AMA SINIRLI DEĞİLDİR, KATILIMCI BİR TİCARET İLE SATIN ALMA SATIN ALMA İLE İNDİRİM ALINAMAZ.

KUPONLAR - PROMO-CODE.COM, VELİ, BAĞLI ORTAKLIKLARI, İŞTİRAKLERİ, MEMURLARI, YÖNETİCİLERİ VE ÇALIŞANLARINI, HERHANGİ BİR ŞEKİLDE VEYA BÜTÜN ARAŞTIRMALARI DAHİL OLMAK ÜZERE TUTULAN KABUL VE BÜYÜKLÜĞÜ KUPONS-PROMO-CODE.COM KULLANIMINIZDAN BU ŞARTLARIN VE KOŞULLARIN SİZİN İLE ŞİDDET EDİLMESİ VEYA SİZE ENFRINGASYONU VEYA HESABINIZIN HERHANGİ BİR KULLANICISI, HERHANGİ BİR KİŞİ VEYA ENTİTE HAKKI, VEYA HERHANGİ BİR ÜYE İLETİŞİMİNDE İÇERİLEN HERHANGİ BİR TEHDİT, KÜTÜPHANE, OBSCENE, HASAR VEYA SALDIRI MALZEME SONUCU OLARAK.
Sözleşmede değişiklik yapılması

BU SÖZLEŞMEDE BELİRTİLEN “KOŞULLAR VE KOŞULLAR” ZAMAN ZAMAN DEĞİŞİKLİ Olabilir; COUPONS-PROMO-CODE.COM BU SAYFADAKİ BU DEĞİŞİKLİKLERİ KAYDEDECEKTİR. HERHANGİ BİR TÜM VE TÜM GÜNCELLEMELER DAHİL OLAN TÜM "KOŞULLAR VE KOŞULLAR" TARAFINDAN SINIRLANMALIDIR. COUPONS-PROMO-CODE.COM DEĞİŞİKLİK ÖĞRENMİYORSANIZ SORUMLU OLMAYACAKTIR. BU SÖZLEŞMENİN DEĞİŞTİRİLDİĞİ YERLERİN BELİRLENMESİNİ KUPONS-PROMO-CODE.COM SİTESİNİN BU SAYFASINI KONTROL ETMEK SORUMLULUĞUNUZ. BU SÖZLEŞMENİN HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİĞİNİ KABUL ETMİYORSANIZ, DERHAL KULLANICI ADINIZI, ŞİFRENİZİ VE KAYITINI Feshetmelisiniz.
Yasa ve Düzenlemelere Uyum

Geçerli tüm yasalara, kurallara ve düzenlemelere uymayı kabul edersiniz. Bu tür bir katılımın bu yasalar, kurallar ve düzenlemeler tarafından izin verilmiş olması durumunda, COUPONS-PROMO-CODE.COM'a katılabilirsiniz. COUPONS-PROMO-CODE.COM, herhangi bir yasayı, kuralı veya düzenlemeyi ihlal ederseniz, kullanıcı adınızı, şifrenizi ve kaydınızı, herhangi bir yasayı, kuralı veya düzenlemeyi ihlal ederseniz, kaydettirmeyi, kısıtlamayı, değiştirmeyi veya sonlandırmayı reddedebilir , kural veya düzenleme.
İçeriğe Özel Mülkiyet Hakları

COUPONS-PROMO-CODE.COM iletişiminin, reklamlarının veya mesajlarının, COUPONS-PROMO tarafından sağlanan metin, ses, fotoğraf, grafik veya diğer materyaller dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla COUPONS-PROMO-CODE.COM içeriğinin -CODE.COM veya COUPONS-PROMO-CODE.COM'un reklamvereni veya Bağlı Satıcıları, hizmeti ve yazılımı telif hakları, ticari markalar, hizmet markaları, patentler ve / veya diğer mülkiyet hakları ve yasalarla korunmaktadır. Durumuna göre, yalnızca COUPONS-PROMO-CODE.COM, reklamverenleri ve Bağlı Satıcıları tarafından açıkça yetkilendirilen içeriği, hizmeti veya yazılımı kullanma izniniz vardır. Sitedeki tüm fikri mülkiyet haklarının COUPONS-PROMO-CODE.COM veya COUPONS-PROMO-CODE.COM lisans sahiplerine ait olduğunu kabul edersiniz. Sitenin hükümleri, size veya herhangi bir üçüncü tarafa, bu tür fikri mülkiyet haklarına ilişkin herhangi bir hak, mülkiyet hakkı veya menfaat devri yapmaz.
Sözleşmenin Feshi

Bu Sözleşmenin Hüküm ve Koşullarının herhangi bir ihlali, kullanıcı adınızın, şifrenizin ve COUPONS-PROMO-CODE.COM'a kayıt işleminizin sona ermesi için geçerlidir.
COUPONS-PROMO-CODE.COM, hesabınız birbirini takip eden yirmi (24) ay boyunca aktif değilse, kullanıcı adınızı, şifrenizi ve kaydınızı sonlandırma hakkını saklı tutar.
Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve kaydınızı istediğiniz zaman 24 Saat Müşteri Hizmetimize bir e-posta göndererek sonlandırabilirsiniz.

ihbar

Tüm COUPONS-PROMO-CODE.COM bildirimleri e-posta, posta yoluyla veya COUPONS-PROMO-CODE.COM web sitesine genel olarak gönderilerek verilecektir.
Feragat

COUPONS-PROMO-CODE.COM'un bu Anlaşma'nın herhangi bir hakkını veya hükmünü yerine getirmemesi veya uygulamaması, bu hak veya hükmün feragat edilmesi anlamına gelmez.
Hükümlerin Bölünebilirliği

İşbu Sözleşmenin geçersiz olduğu, yasaklandığı veya uygulanamadığı bulunan herhangi bir hükmü (veya bunun bir kısmı), hükmün geri kalanını veya buradaki diğer hükümleri geçersiz kılmaksızın, bu yasaklama ve uygulanamayacak ölçüde etkisiz olacaktır. Yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, buradaki tarafların her biri, herhangi bir konuda herhangi bir hükmünü yasaklayan veya uygulanmayan herhangi bir hükmeden feragat eder.