Sizin dereceniz: 4.8
Değerlendirme: 4.3 - 18 oy

WALMART İndirim Kodu ve Kuponlar

Aşağıda Haziran 11'te WALMART'ta İşe Yarayacak 2024 Geçerli Kupon Kodunu ve Promosyonunu Bulabilirsiniz

Walmart, bu indirim kodlarından birini düşük bir fiyata başarıyla kullanabilen dünyanın en büyük çevrimiçi alışveriş merkezlerinden biridir. Walmart, kategorilere ayrılmış ürünlerle harika bir çevrimiçi alışveriş merkezidir: Elektronik ve Ofis Filmleri, Müzik ve Kitaplar, Ev, Mobilya, Aletler, Ev Geliştirme ve Veranda, Giyim, Ayakkabı ve Mücevher, Bebek ve Yürümeye Başlayan Çocuk, Oyuncaklar ve Video oyunları, Yiyecek, Ev ve Evcil Hayvanlar, Eczane, Sağlık ve Güzellik, Spor, Fitness ve Dış Mekan, Otomobil ve Lastikler, Fotoğraf, Hediyelik Eşya, Kişiselleştirilmiş Mağaza, Dikiş, El İşleri ve Parti Malzemeleri. Bunlar, Walmart kuponlarının indirim almak için başarılı bir şekilde çalıştığı ana kategorilerdir.

Bu mağazada satılan ürünler öncelikle ABD'de teslim edilir (ayrıca Walmart fiziksel perakende mağazaları da vardır) ancak çevrimiçi alışveriş yapanlar, Walmart Global Web Siteleri kullanmadıkça uluslararası teslimattan yararlanabilir. Aşağıdaki ülke ve bölgelere ayrılmıştır: Arjantin, Brezilya, Kanada, Orta Amerika, Şili, Çin, Japonya, Meksika, Porto Riko ve Birleşik Krallık. Her mağaza için ayrı ayrı bir Walmart kupon kodu kullanılabilir.

Ürün iade politikası, çevrimiçi alışverişin yapıldığı tarihten itibaren 90 gündür ve Walmart indirim kodunun kullanılıp kullanılmamasından etkilenmez. Ayrıca, bu mağaza ve diğer Walmart tekliflerinde zaten düşük olan ürünler için bir Walmart kuponu kullanılabilir.

...daha fazla oku